8ZC-50-1128
8ZC-50-1128
Watch Glass Ø 50 mm
Material
DURAN clear glass
Diameter
50 mm
Pack of 1 pieces
Please log in to see prices.
Login
Recommended products
8ZC-BM-1011
Tweezers, pointed, stainless steel 18/10, grooved tips, 115 mm length, 11 g
Product group
PZ
Version
SP
Material
ES 18/10
Height in mm
115 mm
Please log in to see prices.
Login
CuL-Kit-Student
Kit Student
Product group
SL
Produkt
CK
8ZC-50-1597
Laboratory pleated filter, Diameter 110 mm
Pa
Produkt
FP
Version
FF
Specification
GK
Diameter
185 mm
Height in mm
92.5 mm