8ZC-50-1452
8ZC-50-1452
PP Measuring Cylinder 10 ml
Material
Polypropylen
Volume
10 ml
Diameter
15 mm
Height
145 mm
Pack of 1 pieces
Please log in to see prices.
Login
Recommended products
CuL-Testkit
Testkit
Product group
SL
Produkt
CK
Please log in to see prices.
Login
8ZC-*-27037H
Aufbewahrungsflasche aus Borosilikatglas, mit dichter Kappe und PTFE-beschichteter Einlage
Product group
F
Produkt
LV
Material
H
Volume
10 ml
Diameter
27 mm
Height in mm
37 mm
8ZC-49-8894
Mini Funnel Ø 29 mm
Mini funnel made of high-quality stainless steel with a diameter of 29 mm and a spout diameter of 8 mm. Seamlessly drawn and ideal for precise filling of containers in laboratories, households, or catering.
Tr
MT
Neck-Ø
8 mm
E
29 mm